حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd 86-020-38246006  info@ozocenter.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - آیا اوزون ایمن است؟

آیا اوزون ایمن است؟

August 16, 2022

آخرین اخبار شرکت آیا اوزون ایمن است؟  0

اوزون یک ضد میکروبی، ضدعفونی کننده و ضدعفونی کننده تایید شده توسط EPA است که بیش از یک قرن است که در سراسر جهان استفاده می شود.با وجود تمام قدرت ذاتی آن، زمانی که در غلظت های پایین مناسب استفاده شود، کاملا ایمن است.

 

احتمالاً برای اولین بار در کلاس علوم پایه هشتم با کلمه "اوزون" مواجه شده اید یا در مورد آن در اخبار شنیده اید.اغلب می تواند با رپ بد همراه شود.حقیقت این است که ازن برای ما اینجا روی زمین یک دنیا خوب است.ما را از اشعه مضر فرابنفش خورشید محافظت می کند و آب را تصفیه می کند.

 

مانند بسیاری از چیزهای زندگی، چیزهای خوب بیش از حد می تواند چیز بدی باشد.انتشار گازهای گلخانه‌ای از منابع مصنوعی مانند اتومبیل‌ها و VOCها می‌تواند به طور منفی با اتمسفر تعامل داشته باشد و باعث ایجاد سطوح بالاتر ازن گازی نزدیک‌تر به زمین شود که می‌تواند برای انسان مضر باشد.

 

ازن به شدت توسط سازمان هایی که به آنها اعتماد دارید تنظیم می شود.ازن یکی از تنها سه گروه از عوامل ضد میکروبی است که توسط EPA برای استفاده در سلامت عمومی ثبت شده است (دو گروه دیگر آنتی بیوتیک ها و ضد عفونی کننده ها هستند).به طور کلی توسط FDA به عنوان ایمن (GRAS) در نظر گرفته می شود و توسط بنیاد ملی بهداشت به عنوان ایمن و بسیار مؤثر شناخته می شود.