خانه

Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd

نمایه شرکت

 

معرفی شرکت

 

گوانگژو OSUNSHINE شرکت فناوری محیط زیست ، با مسئولیت محدود.، مستقر در شرکت مادر گوانگژو Chuanghuan ازن شرکت لوازم برقی ، آموزشی ویبولیتین است که در سال 2006 تاسیس شد ، این مرکز بر تجهیزات ازن ، تولید لوازم جانبی ، توسعه و کاربرد محصولات متمرکز است.

 

 

 

 

 

با توسعه چندین سال ، این شرکت در 16 جنبه تولید کننده ازن قرار داشته است.بیشتر محصولات داشته اند گواهینامه CEما تامین کننده های کلیدی برای اجزای ژنراتور ازن در تولید کنندگان داخلی و خارجی هستیم.محصولات ما شامل 100mg-10kg / h ازن و لوازم ازن می باشد.انواع اصلی ژنراتور ازن لوله کوارتز ، سرامیک و مینای دندان است ،به طور گسترده ای در تصفیه آب و هوا استفاده می شود. محصولات به اروپا ، آمریکای شمالی و جنوبی ، آسیای جنوب شرقی ، شرق میانه ، آفریقا و ده ها کشور صادر می شود.

چین Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd نمایه شرکت 0

ما قادر به پاسخگویی به نیازهای شخصی سازی سیستم های تصفیه ازن برای مشتریان هستیم، از جمله سیستم های پردازش هوشمند ، سیستم نظارت بر روی خط.همچنین بسته به محیط های مختلف تجاری می توانید یک سیستم تصفیه حرفه ای ازن داشته باشید.در برنامه های کاربردی مانند هتل ها ، بسیاری از هتل های مشهور از دستگاه اوزون متخصص ما برای دئودروبی اتاق ها استفاده می کنندتمیز.

 

در آبزی پروریبسیاری از کشاورزان در داخل و خارج از کشور از محصولات حرفه ای آبزی پروری ما برای پرورش ماهی ، میگو و گروپ و میگو ، آبزی پروری با ارزش و بسیار بالا مانند میگو و ماهی های زینتی استفاده می کنند.

 

در برنامه های غذاییبسیاری از تولید کنندگان مواد غذایی داخلی و خارجی از دستگاه ما برای تولید آب ازن استفاده می کنند تمیزو فرآیند حفظ ماهی ، گوشت و میوه های گرمسیری و غیره

 

از نظر آب بطری تجاری، بسیاری از تولید کنندگان داخلی و خارجی آب بطری از دستگاه حرفه ای ازن همه در یک استفاده می کنند تمیزبطری های آب و آب.همچنین می توانید ماشین های ما را در استخر ، آب چشم انداز و فاضلاب بکار گیرید.

 

کیفیت و خدمات همیشه مهمترین دغدغه ما بوده است. بیش از 90٪ از تهیه کنندگان غربالگری دقیق ما گواهینامه کیفیت ISO9001 را دریافت می کنند.این اقدام می تواند کیفیت محصولات ما را تضمین کند تا مشتریان راحت باشند.ما برای اطمینان از استفاده مؤثر از محصولات خود با برخی از موسسات معتبر تست رابطه خوبی برقرار می کنیم.

 

رسالت ما این است: بر اساس ازن ، ارائه محصولات خوب جهانی.اهداف ما: حفظ صداقت.ما تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات ، رقابتی ترین قیمت و محصولات با کیفیت بالا برای مشتریان انجام داده ایم.و ما مشتریان و بازارها را از این طریق برنده می شویم.چین Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd نمایه شرکت 1


اگر افتخار حضور شما را داشتیم ، همه نقاط قوت خود را خواهیم گفت.بگذارید با هم رشد کنیم.من مطمئن هستم که با اعتماد شما و خدمات عالی ما می توانیم روابط تجاری دوستانه طولانی مدت برقرار کنیم

 

 

 

مشتری ما

 

چین Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd نمایه شرکت 2چین Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd نمایه شرکت 3

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

تاریخچه شرکت

شرکت لوازم خانگی الکتریکی گوانگژو Chuanghuan ازن ، آموزشی ویبولیتین ( شرکت تابعه: شرکت فناوری محیط زیست گوانگژو SUNSHINE ، آموزشی ویبولیتین ) یک شرکت حرفه ای است که بر روی تجهیزات ازن ، تولید ، تحقیق و توسعه و کاربرد لوازم جانبی متمرکز است ، این امر زیرزمین نوآوری فناوری را تأیید می کند و مدیر اصلی رضایت مشتری. در توسعه ده ساله اخیر شرکت ، به عنوان یک شرکت خصوصی ، هر گره اصلی بیانگر یک تحول موفقیت آمیز از یک پیشرفت تکنولوژیکی است.

1. شرکت ما در نوامبر ژوئن 2006 در اتاق 108 ، شماره 18 خیابان موبی غربی ، تانه distrct ، گوانگژو تأسیس کرد.

2. از سال 2006 تا 2007 ، منبع تغذیه قابل تنظیم ازن و تحقیق و توسعه ژنراتور ازن سرامیک ازن .

3. در سال 2007 ، اولین نسل از ژنراتور ازن سرامیک خنک کننده هوا به بازار عرضه شد که به دلیل بازده پایدار ازن ، طراحی جمع و جور ، اندازه کوچک و تنوع بسیار زیاد کالا توسط این بازار پذیرفته شد.

4- اولین نسل از ژنراتور اوزون لوله سرامیکی با خنک کننده آب با موفقیت تولید شد و ژنراتور ازن لوله خارجی سرامیک هوای خارجی در ژوئن 2008 به بازار عرضه شد .

5- در ژوئیه 2008 ، با ارتقاء لوازم جانبی مرتبط با کاربرد سیستم ازن و اولین نسل محافظت در برابر خطا و محافظت از خنک کننده با موفقیت در دستگاه برقی ازن اعمال شد.

6. در سپتامبر 2008 ، نسل دوم ژنراتور ازن سرامیکی با خنک کننده هوا راه اندازی شد که باعث بهبود محیط داخلی ، مونتاژ معقول تر ، باعث کاهش چشمگیر ریسک کیفیت در فرآیند می شود.

7. در آوریل 2009 اولین نسل از ژنراتور ازن قابل حمل با نام KTB متولد شد که اولین تولید کننده قابل حمل ازن بوده و در همان سال در بازار عرضه شد. این نوع ژنراتور ازن قابل حمل به دلیل عملکرد بسیار بالا در بین مشتریان خارجی محبوب است. به خصوص مشتری کشورهای اروپایی و آمریکایی شروع به صحبت در مورد پردازش و همکاری کردند.

8. در آگوست سال 2009 ، دستگاه ازن T پوسته استیل ضد زنگ دو منظوره با منبع هوای داخلی و منبع گاز خارجی در تحقیق و توسعه قرار گرفت.

9- در سپتامبر 2009 با انجام بهبود نسل اول ژنراتور ازن آب خنک کننده آب و تحقیق و توسعه نسل اول ژنراتور ازن لوله لوله مینا آب مضاعف.

10. در فوریه 2010 ، نسل دوم ژنراتور ازن قابل حمل BT متولد شد ، نسل سوم ژنراتور ازن لوله سرامیکی مونتاژ و دو ملیت گرفت.

11. در ماه مه 2010 ، اولین نسل از ژنراتور ازن لوله ازن مینای دندان آب متولد شد ، تولید ازن تک لوله از 15 گرم تا 60 گرم است ، و اولین نسل دستگاه لوله مایع مایع مایع مایع مایع مایع با مایع مایع مایع مایع با مایع مینا در تحقیقات و توسعه قرار گرفت.

12. در ژوئیه سال 2010 ، اولین نسل از ژنراتور اکسیژن PSA متولد شد ، در همان سال ، بر روی ژنراتور ازن لوله مینا آب مایع مضاعف اعمال شد و با سیستم انتقال گاز ترکیب شد. تولید ازن یک دستگاه ازن از 30 گرم تا 100 گرم با اندازه کوچکتر ، تولید بالاتر ، غلظت پایدارتر و ضریب خرابی کم است.

13. در دسامبر 2010 ، پس از شش ماه آزمایش مداوم ، اولین نسل از مولد مایع مایع مایع مایع مایع مایع مایع مایع مایع مایع در بازار به بازار عرضه شد و در تصفیه آب و فرآوری فضایی استفاده شد.

14- در مارس 2011 ، نسل دوم ژنراتور ازن خنک کننده منفرد ازن متولد و روانه بازار شد.

15. در ژوئن 2011 ، در مرحله اول بهینه سازی ساختار محصول را داریم. این مدت شش ماه به طول انجامید و خطرات کیفیت را در روند مونتاژ و حمل و نقل کاهش داد.

16. در ژانویه 2012 ، سومین ژنراتور قابل حمل ازن KTA متولد شد و مجوز ملی گرفت.

17. در فوریه 2012 ، اولین نسل سیستم خشک کن هوا به صورت خودکار در یک دستگاه ازن T با موفقیت مورد استفاده قرار گرفت و توانایی عملکرد تجهیزات در محیط هوای بد را به شدت بهبود می بخشد.

18- در سال 2012 دستگاه و لوازم جانبی را بهبود بخشیدیم و شش مجوز ملی دریافت کردیم.

19- در ژانویه 2013 ، اولین نسل تصفیه آب با استفاده از دستگاه تولید آب پشتی ژنراتور ازن ، از جریان معکوس آب در فرآیند تصفیه آب جلوگیری می کند و به مولد ازن آسیب می رساند. این دستگاه به طور کامل شیر شیر را جایگزین می کند و از خطر پنهان کیفیت دستگاه از نوع دریچه هک جلوگیری می کند.

20- در مارس 2013 ، اولین نسل دستگاه آب ازن با غلظت بالا با غلظت آب ازن متولد شد و به بیش از 20ppm رسید.

21. در ژوئن 2013 ، مرز فناوری ، کارشناسان تحقیقات علمی شانشی توسعه مشترک دفاع ملی ، با موفقیت کیلوگرم ژنراتور ازن بزرگ را با تولید ازن 1 تا 20 کیلوگرم تولید کردند. ما به یکی از معدود تولید کنندگان حرفه ای ازن داخلی با توانایی کیلوگرم تحقیق و توسعه تبدیل می شویم.

22. در نوامبر 2013 ، ژنراتور ازن قابل حمل یک بار موفق به کسب دو مجوز ملی شد.

23- در سال 2014 ، ما به بهبود محصولات موجود ادامه می دهیم ، در مرحله دوم محصول بهینه سازی ساختار خارجی را انجام می دهیم ، کیفیت کلی محصول را بیشتر می کنیم و از این طریق نسل جدیدی از ژنراتور ازن قابل حمل ، دستگاه ازن و سیستم را توسعه می دهیم. دستگاه اکسیژن؛

24. در سال 2014 به ترتیب در ماه های سپتامبر ، اکتبر و دسامبر به هفت ملیت رسیدیم.

25. در آگوست 2014 تا به امروز ، قدرت ژنراتور ازن با محافظت چند منظوره و سیگنال دیجیتالی تولید می شود.

Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : خالی کردن

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 2000000-5000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

Processing Trade:: ODM/OEM

Production Line:: Above 10

Factory Space:: 1,000-3,000㎡

Main Product:: Ozone generator

Product:: Ozone generator/Oxygen generator

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd گواهینامه ها چین Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd گواهینامه ها چین Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd گواهینامه ها چین Guangzhou OSUNSHINE Environmental Technology Co., Ltd گواهینامه ها