خانه

Guangzhou Netech Environmental Technology Co.,ltd

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7

Guangzhou Netech Environmental Technology Co.,ltd

مقدمه شرکت

شرکت فناوری محیط زیست گوانگژو Netech، آموزشی ویبولیتین، بر اساس شرکت مادر گوانگژو Chuanghuan ازن الکتریک لوازم خانگی شرکت آموزشی ویبولیتین است که در سال 2006 تاسیس شد، آن را بر تجهیزات اوزون، تولید لوازم جانبی، توسعه و استفاده از محصولات تمرکز می کند.

با توسعه برای چندین سال، این شرکت در 16 جنبه از ژنراتور ازن اختراع شده است. اکثر محصولات گواهینامه CE دارند ما تامین کنندگان اصلی برای مولفه های ژنراتور ازن در تولید کنندگان داخلی و خارجی هستند. محصولات ما شامل لوازم جانبی ازن و ازن 100mg-10kg / h می باشد. انواع هسته ژنراتور ازن لوله کوارتز، سرامیک و مینای دندان است که به طور گسترده در آب و هوا استفاده می شود. محصولات به اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، آفریقا و ده ها کشور صادر می شود.

ما قادر به پاسخگویی به نیازهای سفارشی سیستم های درمان اوزون برای مشتریانمان، از جمله سیستم های پردازش هوشمند، سیستم نظارت بر روی خط است. شما همچنین می توانید یک سیستم درمان حرفه ای ازن را با توجه به محیط های مختلف کسب و کار داشته باشید. در برنامه های کاربردی مانند هتل ها، بسیاری از هتل های شناخته شده از ماشین های آسیب شناسی ما برای اتاق ها برای تمیز کردن و تمیز کردن استفاده می کنند .

در حوزه آبزیان، بسیاری از کشاورزان در منزل و خارج از محصولات حرفه ای ما برای پرورش ماهی، میگو و گورخر و میگو، پرورش ماهی پرورش ماهی، مانند میگو و ماهی های زینتی استفاده می کنند.

در برنامه های کاربردی برای پردازش مواد غذایی، بسیاری از تولید کنندگان داخلی و خارجی مواد غذایی از ماشین معدن ازن ما برای فرآیند تمیز و حفظ ماهی، گوشت و میوه های گرمسیری و غیره استفاده می کنیم.

از لحاظ آب بطری های تجاری، بسیاری از تولید کنندگان داخلی و خارجی آب بطری از ماشین های حرفه ای اوزون ما در تمام دستگاه ها برای پاک کردن آب و بطری های آب استفاده می کنند. شما همچنین می توانید ماشین های ما را در استخر شنا، آب چشم انداز و فاضلاب اعمال کنید.

کیفیت و خدمات همواره مورد توجه ما قرار گرفته است. بیش از 90 درصد از تامین کنندگان سختگیرانه ما، گواهینامه کیفیت ISO9001 را دریافت می کنند. این اندازه گیری می تواند کیفیت محصولات ما را تضمین کند تا مشتریان راحت باشند. ما ارتباط خوبی با برخی موسسات تست معتبر ایجاد می کنیم تا از استفاده موثر از محصولات ما اطمینان حاصل کنیم.

ماموریت ما این است: بر اساس ازن، برای ارائه محصولات خوب جهانی. هدف ما: حفظ یکپارچگی. ما بهترین ها را برای ارائه بهترین خدمات، رقابتی ترین قیمت و محصولات با کیفیت بالا برای مشتریان خود داریم. و ما در این راه مشتریان و بازارها را برنده می کنیم.

اگر ما افتخار حضور شما را داشتیم، همه ی نقاط قوت ما را خواهیم گفت. اجازه دهید با هم رشد کنیم من مطمئن هستم که با اعتماد و خدمات عالی ما، ما می توانیم رابطه تجاری بلند مدت دوستانه ایجاد کنیم

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : خالی کردن

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 2000000-5000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

Processing Trade:: ODM/OEM

Production Line:: Above 10

Factory Space:: 1,000-3,000㎡

Main Product:: Ozone generator

Product:: Ozone generator/Oxygen generator

تاریخچه شرکت

گوانگژو Chuanghuan Ozone Electric Appliance Co.، Ltd. (شرکت تابعه: گوانگژو Netech شرکت فناوری محیط زیست، آموزشی ویبولیتین) یک شرکت حرفه ای تمرکز بر تجهیزات، تولید، تحقیق و توسعه و استفاده از لوازم جانبی اوزون، تمرکز بر پایه نوآوری های تکنولوژی و مدیر کل رضایت مشتریان. در ده سال اخير توسعه شرکت، به عنوان يک شرکت خصوصي، هر گره کليدي يک تحول موفق يک پيشرفت تکنولوژيک را نشان مي دهد.

1. شرکت ما در نوامبر ژوئن 2006 در اتاق شماره 108، شماره 18 Mubei West Street، Tianhe Distrct، گوانگژو تاسیس شد.

2. از سال 2006 تا 2007، بازده قابل تنظیم منبع تغذیه ازن و تحقیق و توسعه ژنراتور ازن ژنراتور سرامیکی.

3. در سال 2007، نسل اول ژنراتور ازن ژنراتور سرامیکی هوا خنک کننده در بازار عرضه شد که به دلیل خروجی ازن باثبات، طراحی جمع و جور، اندازه کوچک و انواع مختلفی از کالاها پذیرفته شده بود.

4. نسل اول از ژنراتور ازن ژنراتور لوله سرامیکی آب خنک کننده با موفقیت توسعه یافت و ژنراتور ازن ژنراتور سرامیکی خارجی هوا در ژوئن 2008 وارد بازار شد.

5. در ماه ژوئیه سال 2008، ارتقاء لوازم جانبی مربوط به سیستم ازن سیستم و نسل اول حفاظت از خطا و حفاظت خنک کننده با موفقیت به استفاده از لوازم الکتریکی ازون اعمال شد.

6. در ماه سپتامبر 2008، نسل دوم ژنراتور ازن ژنراتور خنک کننده هوا تهیه شد که محیط داخلی را ارتقاء می داد، ساخت مونتاژ را منطقی تر می کرد، و به طور قابل ملاحظه ای خطر کیفیت را در روند کاهش داد.

7. در آوریل 2009، اولین نسل از ژنراتور ازن قابل حمل، KTB متولد شد، که اولین ژنراتور قابل حمل اوزون بود و در همان سال به بازار عرضه شد. این نوع ژنراتور ازن قابل حمل با توجه به عملکرد بالای آن با مشتریان خارجی محبوب است. به خصوص مشتری مشتریان اروپایی و آمریکایی در مورد پردازش و همکاری گفتگو می کند.

8. در ماه اوت سال 2009، دستگاه Ozone دو تایی فولاد ضدزنگ پوسته T با منبع هوا ساخته شده و منبع خارجی گاز در تحقیق و توسعه قرار گرفت.

9. در ماه سپتامبر سال 2009، بهبود تولید نسل اول ژنراتور ازن خنک کننده آب و تحقیق و توسعه نسل اول ژنراتور ازن ژنراتور دو لایه آب لوله.

10. در ماه فوریه سال 2010، نسل دوم ژنراتور ازن ژنراتور BT متولد شد، نسل سوم ژنراتور ازن ژنراتور سرامیکی را جمع آوری کرد و دو اختراع ملی دریافت کرد.

11. در ماه مه سال 2010، نسل اول ژنراتور ازن ژنراتور مینای دندان آب متولد شد، تولید اوزون تک لوله از 15 تا 60 گرم و نسل اول از دستگاه لوله ازن با مینای دندان دوشش در تحقیق و توسعه قرار گرفت.

12. در ماه ژوئیه سال 2010، نسل اول ژنراتور اکسیژن PSA متولد شد، در همان سال، به دو ژنرانی ازن ژنراتور مینای دندان آب متصل شد و همراه با سیستم حمل و نقل گاز. تولید اوزون از یک دستگاه از 30 تا 100 گرم، با اندازه کوچکتر، تولید بالاتر، غلظت پایدار و میزان شکست کم است.

13. در ماه دسامبر 2010، پس از شش ماه تست کاربرد دائمی، نسل اول ژنراتور ازن ژنراتور مینای دندان آب در بازار قرار گرفت و برای تصفیه آب و پردازش فضایی مورد استفاده قرار گرفت.

14. در ماه مارس سال 2011، نسل دوم ژنراتور ازن ژنراتور خنک کننده تک آب متولد شد و به بازار عرضه شد.

15. در ماه ژوئن سال 2011، ما ساختار محصول را در مرحله اول بهینه سازی می کنیم. این مدت شش ماه طول کشید و خطرات کیفیت را در فرآیند مونتاژ و حمل و نقل کاهش داد.

16. در ژانویه 2012، سومین تولیدکننده ازن ژنراتور KTA متولد شد و مجوز ثبت اختراع ملی را به دست آورد.

17. در ماه فوریه سال 2012، نسل اول سیستم خشک کردن خودکار هوا با موفقیت در دستگاه تنزل استفاده شد و این به شدت توانایی استفاده از تجهیزات در محیط هوا بد را افزایش می دهد.

18. در سال 2012، ما ماشین و لوازم جانبی را بهبود دادیم و شش مجوز ثبت اختراع را دریافت کردیم.

19. در ماه ژانویه سال 2013، نسل اول تصفیه آب با استفاده از دستگاه غوطه وری مولد ازن جلوگیری از جریان معکوس آب در فرآیند تصفیه آب برای آسیب رساندن به ژنراتور ازن است. این دستگاه به طور کامل جابجایی دستگاه را تعویض می کند و خطر پنهان از کیفیت را از دستگاه سوپاپ HK اجتناب می کند.

20. در ماه مارس سال 2013، اولین نسل از دستگاه آب بالا ازن آب با غلظت آب ازن به بیش از 20ppm متولد شد؛

21. در ماه ژوئن سال 2013، مرز تکنولوژیک، کارشناسان تحقیقاتی علمی Shanxi مشترک توسعه دفاع ملی، با موفقیت توسعه کیلوگرم ژنراتور ازن بزرگ با تولید اوزون پوشش 1-20 کیلوگرم است. ما تبدیل به یکی از چند تولید کننده حرفه ای ازن در کشور با توانایی R & D کیلوگرم است.

22. در ماه نوامبر سال 2013، ژنراتور ازن قابل حمل دو مجوز ملی ثبت اختراع را کسب کرد.

23. در سال 2014، ما همچنان به بهبود محصولات موجود، بهینه سازی ساختار خارجی در فاز دوم محصول ادامه می دهیم، کیفیت کلی محصول را افزایش می دهد، و به این ترتیب نسل جدیدی از ژنراتور ازن، دستگاه ازن و سیستم ماشین اکسیژن؛

24. در سال 2014، به ترتیب در ماه سپتامبر، اکتبر و دسامبر، ما هفت اختراع ملی را به دست می آوریم.

25. در اوت 2014 تا کنون، ژنراتور ازن در حال توسعه با حفاظت چند منظوره و سیگنال دیجیتال است.

خدمات شرکت

خدمات

گوانگژو Chuanghuan ازن لوازم الکتریکی شرکت، آموزشی ویبولیتین (شرکت تابعه: گوانگژو Netech شرکت فناوری محیط زیست، آموزشی ویبولیتین) تولید کننده حرفه ای است؛ Chuanghuan / Netech تولید کننده ژنراتور ازن، ژنراتور اکسیژن، لوازم جانبی اوزون، لوازم جانبی اکسیژن صنعتی، دستگاه ازن، قابل حمل، دستگاه ازن، دستگاه آبرسانی ازن، دستگاه ازن برای هتل، وزنه برداری ازن، ماشین آلات اکسیژن، تجهیزات آبزی پروری و تجهیزات پرورش ماهی زینتی و غیره

مزیت ما:

1. ما تیم های توسعه و طراحی خودمان داریم تا اطمینان حاصل کنیم که تکنولوژی خودمان می تواند مشتریان را با محصولات و خدمات نوآورانه ارائه دهد.

2. ما نیازهای خود را بشناسیم تا بتوانیم با محصولات سفارشی که دارای مزیت حرفه ای هستند، به شما ارائه دهیم و نمونه ها را سریع ببریم. فقط به این ترتیب می توان محصولات ما نیازهای بازار شما را برآورده کرد.

3. اگر برخی از نمونه های محصول را به ما ارائه می دهید، ما بر اساس نمونه ها برای طراحی و تولید محصولات بهتر طراحی می کنیم.

4. ما تولید کننده با کارخانه های خود ما؛ بنابراین، ما توانایی تولید انبوه را داریم.

5. کارخانه ما گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001 را به دست آورد، بنابراین کیفیت محصول و ایمنی به طور موثر کنترل شده است.

6. مولفه های کلیدی محصولات ما به صورت ملی به دست آمده است. هیچ ریسک مالکیت معنوی وجود ندارد

پشتیبانی فنی:

اکثر کارکنان تحقیق و توسعه ما در زمینه حرفه ای بیش از 5 سال کار کرده اند. پرسنل تحقیق و توسعه هسته ای بیش از 10 سال تجربه صنعت اوزون دارند. بسیاری از اجزای کلیدی ازن، تحقیق و توسعه مستقل هستند که با تکنولوژی اختصاصی خود، کیفیت و ایمنی به طور موثر کنترل می شوند.

سرویس:

تیم تیم و تیم فروش ما قطعا می تواند خدمات سریع و کارآمد را برای مشتریان ما در سراسر جهان ارائه دهد.

ما یک سیستم عرضه کامل داریم و می توانیم نیازهای لوازم جانبی محصول را تضمین کنیم.

بنابراین، اگر شما هرگونه سؤالی دارید، به راحتی با ما تماس بگیرید.

خدمات حمل و نقل:

DHL، UPS، FedEx، Maersk، SINOTRANS، گروه COSCO، SF Express، تحویل قافیه شریک خوب ما است؛ مطمئنا تحویل سریع و ایمن برای مشتریان را میسر می سازد.

شرکت تیم

تیم ما :

1، 10 سال تجربه در ژنراتور ازن

2، کارخانه با بخش تحقیق و توسعه قوی

3، محصول با صدور گواهینامه بین المللی

4، تیم مشتری حرفه ای

5، خط تولید استاندارد

6، تیم مدیریت کیفیت دقیق

7، تیم فروش کارآمد

تماس

نشانی: ساختمان B7، کارخانه املاک Qianyi، پارک صنعتی ShaPu Yinsha، شهر XinTang، ZengCheng منطقه، گوانگژو، گوانگدونگ، چین

آدرس کارخانه:ساختمان B7، کارخانه املاک Qianyi، پارک صنعتی ShaPu Yinsha، شهر XinTang، ZengCheng منطقه، گوانگژو، گوانگدونگ، چین

  • تلفن:86-020-38246006
  • فکس:86-020-32032106
  • پست الکترونیک:info@gznetech.com
  • زمان کاری:8:00-19:00
  • تماس با شخص: Miss. Lareina Wang
  • Mobile Site